Tynki maszynowe

OFERTA

Wykonujemy usługi w zakresie profesjonalnego kładzenia tynków maszynowych wewnętrznych, takich jak:

Tynki wykonywane są specjalnie do tego przeznaczonymi agregatami. Naszymi priorytetami są przede wszystkim: jakość, zgodność z technologiami wykonania oraz terminowość wykonania usługi. JAKOŚC! CZAS! CENA! Połączenie tych trzech elementów możliwe jest dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wykonywaniu prac tynkarskich, Głównymi odbiorcami usług firmy MEK – TYNK są właściciele domów jednorodzinnych. O jakości oferowanych usług może świadczyć fakt, iż znaczna część klientów stanowią osoby, które zgłaszają się do nas z rekomendacjami swoich znajomych. Dzieje się tak dlatego, że powierzone nam zlecenie wykonujemy rzetelnie i terminowo przy wykorzystaniu bardzo dobrej jakości materiałów. Jesteśmy pewni, że potrafimy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

O FIRMIE

Firma MEK – TEK i jej pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, dlatego możemy powiedzieć, że jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie.

Tynki maszynowe to nasza specjalność! Naszym priorytetem jest jakość wykonania i zadowolenie klienta. W swojej pracy stosujemy materiały najlepszej jakości tj. Kanuf, Baumit, Dolina Nidy, co dodatkowo gwarantuje jakość wykonanej pracy i pełną satysfakcję naszych klientów.

Nasze usługi świadczymy kompleksowo na ternie województwa mazowieckiego.

Share This: